Urodzony w 1968 roku w Toruniu. Reżyser filmowy i animator ruchu turystycznego. Jest absolwentem biologii na UMK. Był wieloletnim prezesem Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu i członkiem zarządu Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Pomysłodawca i koordynator Toruńskiego Klastra Turystycznego.

Taksówkarz Dowiedz się więcej

Jako producent i reżyser filmowy, od wielu lat promuje Toruń poprzez obrazy o zabytkach i ciekawych ludziach tworzących klimat i historię miasta. W jego dorobku są klasyczne dokumenty jak obsypany nagrodami „Taksówkarz” (2008) oraz „Ziggy Dust” (2010) uhonorowany Złotym Aniołem na Festiwalu Tofifest 2015.

Nakręcił też dokumenty „Toruń – klejnot gotyku” przybliżający gotycką architekturę znajdującej się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO toruńskiej Starówki, „Katedrę Sw. Janów”- poetycką opowieść o toruńskiej katedrze (film zdobył 2 nagrodę na MFF „Tour Film 2004″ w Poznaniu), „Park Mużakowski – Muskauer Park” o kolejnym obiekcie na Liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Prowadzi firmę KRUK Multimedia zajmującą się produkcją programów i filmów TV.